Autorzy

Monb_dsc2627-2ika Maja Zięba

DYREKTOR/TRENER TAŃCA

 

Wizjonerka, perfekcjonistka, twórczyni Galaktyki Tańca. Praca z nią to systematyczna droga do nakreślonego wcześniej  celu. Empatyczna, życzliwa, ale też konkretna i wymagająca. 

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S”, finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni Polski w klasach, wielokrotna Mistrzyni Okręgu Śląskiego, zwyciężczyni turniejów rangi Grand Prix Polski, reprezentantka Polski na turniejach rangi światowej WDC AL m.in. Blackpool Dance Festival, UK Open Championships, International Open.

Twórczyni autorskich szkoleń rozwojowych dla kobiet, szkoleń z zakresu tańca użytkowego dla licealistów, studentów i osób 30+, szkoleń i zajęć tanecznych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Prowadzi lekcje indywidualne z pierwszego tańca, pomaga spełniać marzenia taneczne oraz zadbać o siebie w formie zajęć fit.

Ceniona za pozytywną enegrię i życzliwość, sposób przekazywania informacji, wysokie kompetencje, profesjonalizm w działaniu i planowaniu.


Ariel Zmaleajac

TRENER

Spokojny, cierpliwy i wybitnie kreatywny. Uwielbia wyzwania szczególnie w roli nauczyciela. Jest perfekcjonistą jednak wie, że nie każdy chce być mistrzem świata.

Tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w sportowym tańcu towarzyskim, absolwent Wyższej Szkoły Umiejętności w Kielcach na kierunku Taniec. Wielokrotny Mistrz Śląska, Mistrz Polski Południowej, finalista Mistrzostw Polski, Grand Prix Polski, reprezentant  Polski na turniejach rangi światowej WDC AL m.in. Blackpool Dance Festival, UK Open Championships, International Open.

Pasję do tańca odkrył wcześnie, bo w wieku 9 lat. Przyglądając się siostrze biorącej udział w zajęciach tanecznych oznajmił rodzicom, że też chce tańczyć i tak taniec uczynił swoim sposobem na życie.

Ariel ceniony jest za swój spokojny charakter, cierpliwość anioła i kreatywność. Uwielbia wyzwania trenerskie. Jego specjalność to taniec towarzyski sport i hobby, tworzenie choreografii turniejowych i showdance, nauka tańca użytkowego. Prowadzi lekcje indywidualne z pierwszego tańca, pomaga spełniać marzenia taneczne oraz uczy w systemie PRO- AM.

Dodaj komentarz