ksiazka-hejtoholik„Galaktyka Tańca” była tworzona dość długo. Początkowo mnóstwo przemyśleń, zdobywanie funduszy, realizacja strony, filmiki, teskty… Strona wisiała gotowa ponad pół roku! Szukałam perfekcji, czegoś co jeszcze mogłabym poprawić. Teraz już wiem- bezsens.

Remedium przyniosła mi ta książka, którą przeczytałam w ramach „poznawania się” z p. Michałem Wawrzyniakiem. Jako nastolatka rozpoczynająca pierwszy buntowniczy projekt marzeń „zostanę tancerką” doświadczyłam mnóstwo hejtu zewsząd. Sądziłam, że ten temat mam już za sobą, a ewentualne hejtowanie spływa po mnie jak po kaczce. Niestety tak nie jest.  Nikt z nas, tworząc z poziomu serca, poprzez otwieranie siebie przed innymi,  nie marzy by zostać ofiarą hejtu. Dzięki tej książce odkryłam, że ja własnie tego się boję! A zgodnie z pierwszą zasadą życia Rebeccki Michaelson „Rób rzeczy, których się boisz” piszę teraz ten post i udostępniam oficjalnie światu moje dziecko: GALAKTYKA TAŃCA- TAŃCZ I POZNAJ SIEBIE.

Drugą rzeczą, której nauczyłam się z tej książki to fakt, że hejt można wykorzystać jako fantastyczną reklamę! 😀 Otóż wiem, że moja posty, wpisy, filmiki, ceny itd. wielu osobom nie przypadną do gustu, zapewne zdarzą mi się błędy stylistyczne, literówki itp. ktoś uzna, że to co proponuję to zdzieranie pieniędzy, głupota itd. – SUPER! Niech się niesie, że powstał nowy, fantastyczny, pierwszy w Polsce projekt łączący taniec, rozwój mentalny i trening motoryczny!

Jeśli temat hejtu dotyka Cię na codzień polecam Ci przeczytanie tej książki. „Największe zło to tolerować krzywdę” mawiał Platon. Nie daj się. Temat hejtu wyciągany jest na światło dzienne, by uświadomić ludziom, że temat istnieje i są sposoby, by zobie z nim radzić. Osoby hejtujące to najczęściej osoby chore, z zaburzeniami psychicznymi, co nie znaczy, że to ich tłumaczy. Pamiętajmy tylko, że hejtowanie to nie krytykanctwo, dzięki któremu możemy wzrastać. Odsyłam do książki #hejtoholik

 

 

Written By

Monika Maja Zięba

Wizjonerka, perfekcjonistka, twórczyni Galaktyki Tańca. Praca z nią to systematyczna droga do nakreślonego wcześniej celu. Empatyczna, życzliwa, ale też konkretna i wymagająca. Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S”, finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni Polski w klasach, wielokrotna Mistrzyni Okręgu Śląskiego, zwyciężczyni turniejów rangi Grand Prix Polski, reprezentantka Polski na turniejach rangi światowej WDC AL m.in. Blackpool Dance Festival, UK Open Championships, International Open. Twórczyni autorskich szkoleń rozwojowych dla kobiet, szkoleń z zakresu tańca użytkowego dla licealistów, studentów i osób 30+, szkoleń i zajęć tanecznych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Prowadzi lekcje indywidualne z pierwszego tańca, pomaga spełniać marzenia taneczne oraz zadbać o siebie w formie zajęć fit. Ceniona za pozytywną enegrię i życzliwość, sposób przekazywania informacji, wysokie kompetencje, profesjonalizm w działaniu i planowaniu.