maryW Galaktyce Tańca zajmiemy się Waszym tańcem kompleksowo. Wysłuchamy Waszych marzeń i oczekiwań co do charakteru tańca i choreografii, pomożemy dobrać utwór, a przed pierwszym spotkaniem przedstawimy Wam nasz pomysł. Poza lekcjami z naszymi instruktorami udostępnimy Wam sale do ćwiczenia, a na ostatnie spotkanie pojedziemy z Wami na sale weselną. Doradzimy jakie buty, jaką suknię wybrać pod Wasze taneczne marzenie lub odwrotnie- dobierzemy choreografię pod wymarzoną kreację!

Do choreografii podchodzimy jednak elestycznie – szkielt układu pokazany na pierwszym spotkaniu, nieraz różni się od efektu końcowego. Figury i przejścia dobieramy tak, by to Wasza para wyglądała w niej zachwycająco. Taniec jest trochę jak ubrania- nie każdy wygląda we wszystkim dobrze.

Naszą ideą jest by sam pierwszy taniec, ale i jego nauka pozostały w Waszej pamięci jako czas magiczny, przyjemny i rozwojowy. Taniec to nie tylko kroki, on wpływa na nas jako ludzi, wzbogaca i pomaga rozwinąć skrzydła.  Efekt na weselu będzie przyjemny, nie tylko dla Was, ale też dla oglądających i nie jedna łezka pojawi się w oku.

Written By

Monika Maja Zięba

Wizjonerka, perfekcjonistka, twórczyni Galaktyki Tańca. Praca z nią to systematyczna droga do nakreślonego wcześniej celu. Empatyczna, życzliwa, ale też konkretna i wymagająca. Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S”, finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni Polski w klasach, wielokrotna Mistrzyni Okręgu Śląskiego, zwyciężczyni turniejów rangi Grand Prix Polski, reprezentantka Polski na turniejach rangi światowej WDC AL m.in. Blackpool Dance Festival, UK Open Championships, International Open. Twórczyni autorskich szkoleń rozwojowych dla kobiet, szkoleń z zakresu tańca użytkowego dla licealistów, studentów i osób 30+, szkoleń i zajęć tanecznych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Prowadzi lekcje indywidualne z pierwszego tańca, pomaga spełniać marzenia taneczne oraz zadbać o siebie w formie zajęć fit. Ceniona za pozytywną enegrię i życzliwość, sposób przekazywania informacji, wysokie kompetencje, profesjonalizm w działaniu i planowaniu.