…czyli kilka słów o mnie 😉
W dzieciństwie zostałam okrzyknięta dzieckiem nadwrażliwym. Bałam się, chowałam się w kąt, a najlepiej za noge taty, miałam problem z nawiązaniem relacji z rówieśnikami, często płakałam. Kiedy urodził się mój młodszy brat poczułam totalne odrzucenie, do tego stopnia, że mając lat 5, spakowałam swoje rzeczy i oznajmiłam rodzicom, że się wyprowadzam. Byłam kreatywnym dzieckiem 😉
Lata mijały, a ja dorastałam w poczuciu „inności”. Mało kto z mojego otoczenia odczuwał świat, intencje i zachowania innych jak ja. Czułam, że wciąż „nie pasuje”.
Prześwit nadziei pojawił się na studiach. Nowe miasto, nowi ludzie. Co jakiś czas ktoś wracał do mnie, bo lubił ze mną rozmawiać, przebywać i wygadywać mi się. Twierdził, że umiem słuchać, dostrzegać i odczuwać… Dało mi to do myślenia.
W dalszym poszukiwaniu sensu swojego istnienia (oczywiście przez droge krętą i wyboistą) doszłam do wniosku, że to co mogę dać światu i innym ludziom to własnie moją wrażliwość!
Coś co wiele lat było moją traumą, czymś co, sprawiało, że czułam się gorsza, wyśmiewana, dziś pomaga mi w mojej pracy (aczkolwiek tego co robię, nie nazywam „pracą”, ale o tym kiedy indziej). Umiem czuć, co czuję drugi człowiek. Umiem „stanąć na jego miejscu” i zrozumieć motywy, tła wydarzeń i zachowań. Pomagam Ci rozmową i tańcem odkrywać siebie. Na drodze Twojej przemiany odczuwam proces zmiany i wyczuwam na ile ja mogę sobię jeszcze pozwolić. Zmierzymy się wspólnie z kompleksami, perfekcjonizmem, zamknięciem się na innych, wycofaniem i obierzemy kierunek ku radości, wyzwoleniu i pewności siebie.
Skąd wiec suka? Bo nie zawsze będzie miło. W czasie Twojej przemiany prawdopodobnie wiele razy będziesz chciał/a mnie udusić 😉 Nie Ty pierwszy/a! 🙂

ĆWICZENIE DLA CIEBIE: Zastanów się i napisz co Ty masz w sobie takiego czym możesz się dzielić z innymi?

Written By

Monika Maja Zięba

Wizjonerka, perfekcjonistka, twórczyni Galaktyki Tańca. Praca z nią to systematyczna droga do nakreślonego wcześniej celu. Empatyczna, życzliwa, ale też konkretna i wymagająca. Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S”, finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni Polski w klasach, wielokrotna Mistrzyni Okręgu Śląskiego, zwyciężczyni turniejów rangi Grand Prix Polski, reprezentantka Polski na turniejach rangi światowej WDC AL m.in. Blackpool Dance Festival, UK Open Championships, International Open. Twórczyni autorskich szkoleń rozwojowych dla kobiet, szkoleń z zakresu tańca użytkowego dla licealistów, studentów i osób 30+, szkoleń i zajęć tanecznych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Prowadzi lekcje indywidualne z pierwszego tańca, pomaga spełniać marzenia taneczne oraz zadbać o siebie w formie zajęć fit. Ceniona za pozytywną enegrię i życzliwość, sposób przekazywania informacji, wysokie kompetencje, profesjonalizm w działaniu i planowaniu.