By MÓC brać najpierw trzeba coś od siebie DAĆ

Najczęściej zbyt dumni, zbyt pyszni oczekujemy, że to on-szef, ona- żona,.. POWINNA się zmienić, bardziej postarać, COŚ zrobić by było NAM  lepiej. Mija dzień za dniem, frustracja rośnie, coraz bardziej masz dość, niekiedy wpadasz w depresję, chudniesz albo obżerasz się, a napędz
_dsc2953one w ten sposób koło wiecznych pretensji jedzie dalej.

A teraz pomyśl: jakim prawem ON czy ONA mają brać odpowiedzialnosć za TWOJE życie? Twój stan psychiczny? Twoje traumy, zwątpienia w siebie?! Jakim prawem, TY oczekujesz, że TWÓJ narzeczony sprawi, że będziesz szczęśliwa? KAŻDY jest odpowiedziany za SIEBIE. To co dajesz – wraca. Związek jakikolwiek ma rację bytu jeśli każda strona czuje się w nim dobrze.  Jesteś nieszczęśliwa i wiecznie niezadowolona? To jakim sposobem ktoś inny przy zdrowych zmysłach ma czuć się przy Tobie szcześliwy? Sama zadbaj o siebie, o poczucie właśnej wartości- daj coś z siebie.

Jakim prawem oczekujesz od szefa docenienia, jesli w kółko robisz to samo, popełniasz te same błędy, boisz się być dostrzeżonym, boisz się wybić? Jakim sposobem ŚWIAT ma ci pomóc, jeśli siedzisz w domu zamykając się na ludzi?

Marzysz o sportowym aucie? Zacznij na nie zarabiać!

Chcesz  dobrze płatnej pracy? Ucz się, stale się rozwijaj, czytaj, testuj, wychylaj się, stań się ekspertem!

Chcesz mieć ładną figurę? Ćwicz, tańcz, ruszaj się, pij dużo wody, zdrowo się odżywiaj, dbaj o swój umysł, a piękna figura będzie tego efektem!

Czujesz sięlogo_galaktykatanca-01 niedoceniany zawowodowo? Sam stwórz swoje wymarzone stanowisko pracy!

NAJPIERW DAJ COŚ Z SIEBIE, PÓŹNIEJ BIERZ

Marzysz o pięknej brunetce, ze śliczną cerą, pięknym uśmiechem, zadbanym ciałem, sexy dupcią?

To popatrz na siebie i zanim zaczniesz podbijać zastanów się czy Ty wystarczająco dużo dałeś z siebie by taka kobieta czuła się przy Tobie dobrze?!

Piękne włosy to regularne wizyty u profesjonalnego fryzjera, dobre produkty do pielęgnacji włosów. Cera to dieta, dużo wody, rezygnacja z fastfood’ów, słodyczy. Piękny uśmiech to nieraz  aparat ortodontyczny, regularne dbanie o jame ustną. Zadbane ciało –  regularny ruch , zdrowe odżywianie. A teraz zastanów się ile TY dałeś z siebie?

Zamiast marudzić i narzekać wyjdź, próbuj, pokaż się, ucz się, pytaj, rozwijaj! W najgorszym wypadku usłyszysz zwykle „NIE”. Czy to takie straszne?

 

Written By

Monika Maja Zięba

Wizjonerka, perfekcjonistka, twórczyni Galaktyki Tańca. Praca z nią to systematyczna droga do nakreślonego wcześniej celu. Empatyczna, życzliwa, ale też konkretna i wymagająca. Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S”, finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni Polski w klasach, wielokrotna Mistrzyni Okręgu Śląskiego, zwyciężczyni turniejów rangi Grand Prix Polski, reprezentantka Polski na turniejach rangi światowej WDC AL m.in. Blackpool Dance Festival, UK Open Championships, International Open. Twórczyni autorskich szkoleń rozwojowych dla kobiet, szkoleń z zakresu tańca użytkowego dla licealistów, studentów i osób 30+, szkoleń i zajęć tanecznych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Prowadzi lekcje indywidualne z pierwszego tańca, pomaga spełniać marzenia taneczne oraz zadbać o siebie w formie zajęć fit. Ceniona za pozytywną enegrię i życzliwość, sposób przekazywania informacji, wysokie kompetencje, profesjonalizm w działaniu i planowaniu.